slider-7

Kurulusumuzdan  bugüne kadar GNC MÜTEAHHİTLİK VE MİMARLIK SAN TIC LTD ŞTİ.  dünyadaki gelişmeleri hizmetlerine yansıtan, çağdaş, müşteri beklentilerine yüksek kalite ile cevap veren firmamız müşteri beklentilerini her defasında , zamanında ve tam olarak karşılamak, çevreye saygılı , estetik ve fonksiyonel açıdan müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlayacak hizmeti sunmaktır. Köklü geçmişimizden aldığımız güç ile odaklanma, farklılaşmayenilikçilik ve sürdürülebilirlik temelleri üzerine kurduğumuz çalışma anlayışımızı koruyarak hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

Kuruluşumuzdan bu yana, hedeflerimizden ve kalitemizden ödün vermeyerek , değişen teknolojik yeniliklerin donanımlarımızı daha da kuvvetlendirmesiyle ve bu sayede bünyemize kattığımız yeniliklerimizle, Türkiye´de üretim yapmanın mutluluğunu yaşamaktayız.

Daima daha ileriye gitmeyi, daha kaliteliye ulaşabilmeyi hedef edinen firmamız teknolojik gelişmeleri ve yenilikleri yakından takip etmektedir.

Gücünü, bünyesinde çeşitli akademisyen mühendisler ve mimarlardan oluşan Teknik Ekibinden alan firmamız, yapılarda; Mimari Projeler, Statik Projeler, Mekanik Tesisat Projeleri, Elektrik Tesisat Projeleri ve Peyzaj Projeleri dallarında ayrı ayrı koordinesi olan gruplar halinde ve konularında uzmanlaşmış kadrosuyla çalışmalarını yürütmektedir.

Uzun yılların vermiş olduğu tecrübeleri kullanarak , önceliği olan kalite anlayışı ile üretim yapan firmamız , Türkiye´nin ileri inşaat üreticisi olmuş ve ismini markalaştırmıştır.

Güvene ve kaliteye adadığımız şirket ünvanımızın ispatı, altına imzamızı attığımız işlerimizdir. GNC MÜTEAHHİTLİK VE MİMARLIK SAN TIC LTD ŞTİ.  bundan sonra da prensiplerinden ödün vermeden, yeninin ve daha iyinin peşinden koşmaya devam edecektir.

 

Yönetim Kurulumuz
Onursal Başkan   : MUZAFFER GENÇ
Yön. Kur. Baş.       : RIDVAN GENÇ

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search